Gaziantep

Yeni dönemin şifresini söylediAday gösterildiği andan itibaren yaptığı çalışmalar ve ziyaretlerle dikkatleri üzerine çeken Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, yeni dönemde Gaziantep'te topyekün bir çalışma ve teşkilatçılık örneği sergileyeceklerini söyledi.Yeni dönemin şifresini söyledi

Yeni dönemin şifresini söylediYENİ DÖNEMİN ŞİFRESİ BU

 

Ak Parti İl ve diğer ilçe teşkilatlarıyla çok güzel ve uyumlu bir çalışma yapacaklarını, yeni bir anlayış getirdiklerini anlatan Mehmet Yılmaz, "Yani ahde, vefaya dayanan bir teşkilat anlayışını getiriyoruz. Bu dönem birlik, beraberlik ve vefa duyguları ön plana çıkıyor. Bu davaya gönül vermiş insanların anılması, onlara vefa gösterilmesi ve onure edilmesi yeni şifremiz. Ak partide bundan sonra bu davaya kuruluşundan bu yana emek vermiş herkes baştacı edilecek. Yeni dönemin şifresi bu, Allah'ın izniyle bu dönemdeki şifremiz ahde vefa olacak."diye konuştu.

 

TEŞKİLATI TOPARLADIK

 

Ak Parti İl Başkanlığına yeniden aday gösterilen Eyüp Özkeçeci'ye de hayırlı olsun diyen Mehmet Yılmaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Yılmaz, şunları dile getirdi:"Birlik ve beraberlik içinde güzel bir teşkilatçılık anlayışını getiriyoruz. Önümüzdeki dönem ilçe teşkilatlarıyla birlikte il başkanımızın koordinesinde burada etkin güzel bir teşkilatçılık anlayışı sergileyeceğimizi beyan ediyorum. 2019 öncesi Gaziantep'te topyekün bir çalışma ve teşkilatçılık sergileyeceğiz. İl kongresinden sonra il teştilatımızla, ilçe teşkilatlarımızla birlikte uyumlu bir şekilde çalışacağız. Biz yola çıktık, teşkilatı toparladık ve çalışmalara başladık." 

 

ONLARIN DA GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ ALACAĞIZ

 

Yılmaz, yeni dönemde yapacakları bir diğer çalışmanında partili olmayanlarla ilgili olduğunu dile getirdi ve "Ak Partili olmayan insanların da görüş ve önerilerinin dikkate alınması adına çalışmalar yapacağız" dedi.

 

VEKİLLERDEN ZİYARET

 

Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri ve İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyarette yeni dönem ve 2019, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri konuşuldu… Meral KINACILAR

Yeni dönemin şifresini söyledi

Bu Web Sitesinin Tüm İçerik Hakları Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığına Aittir. İzinsiz Kullanılamaz

Gaziantep Milletvekillerimiz

iletişim

Contact

Email: info@akpartisehitkamil.com

Telefon: (+90) 342 221 22 00

Fax: (+90) 342 221 22 02

Adres: MÜCAHİTLER MAH. 52025 NOLU SOKAK NO:12/14 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP