Gaziantep

VEFA YEMEĞİEski Mahalle Temsilcilerimizi Düzenlediğimiz Vefa Yemeğinde Bir Araya Getirdik..

VEFA YEMEĞİİlçe Başkanımız Halil Ugur, İlçe Teşkilatımızın Eski Mahalle Temsilcilerini Düzenlediği Vefa Yemeğinde Bir Araya Getirdi..

Şehitkamil Belediye Başkanı M.Rıdvan FADILOĞLU'nun Katılımıyla Birlik ve Beraberlik İçerisinde Gerçekleşen Toplantıda, Başkanımız Halil Uğur Eski Mahalle Temsilcilerimize Teşekkür Ederek Plaket Takdimde Bulundu..

Hizmetlerinden Ötürü Başkan Rıdvan Fadıloğlu ve Ekibine Teşekkür Eden Halil Uğur, Plaket Takdiminde Bulunarak "Teşkilat Olarak Her Zaman Yanınızdayız" dedi..

Son Olarak Partimizin Neferlerine Seslenen Başkan Uğur; "İlçe Yönetimini Kurduğumuzda Arkadaşlarıma Şunu Söyledim: Sakın Ola ki Siyaseti Bir Meslek Olarak Görmeyin, Askerlik Gibi Düşünün, Nöbetinizi Tutup, Bırakacağınız Saati ve Günü Bekkleyin ki Bırakmak Sizin Için Kolay olsun. Eğer Bir Meslek Gibi Görürseniz, İşinizi, Koltuğunuzu Bırakıyormuş Gibi Zorlanırsınız Demiştim. Çok Şükür Bütün Arkadaşlarım Söylediğim Gibi Yaptı ve Vakti Geldiği Zaman Görevlerini Yeni Arkadaşlarına Devretti. Şehitkamil'e ve Gaziantep'e Yakışır Hizmetler Sunmak İçin Gayret Gösteriyoruz. 7 Haziran Seçimleri İçin Hepimiz Tam Hız Çalışacağız, Inşallah Amacımıza ve Mutlu Sona Ulaşacağız” dedi..

Bu Web Sitesinin Tüm İçerik Hakları Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığına Aittir. İzinsiz Kullanılamaz

Twitter

Gaziantep Milletvekillerimiz

iletişim

Contact

Email: info@akpartisehitkamil.com

Telefon: (+90) 342 221 22 00

Fax: (+90) 342 221 22 02

Adres: İNCİLİPINAR MAH. ALİ FUAT CEBESOY BULVARI NO:23 HACI UMMET APT. Sehitkamil / GAZIANTEP